> PRACA > Gdańsk

Starszy Magazynier w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych Załadunki i rozładunki dostaw wychodzących i przychodzących Prowadzenie dokumentacji i ewidencji w zakresie gospodarki magazynowej Współpraca z innymi działami firmy Składowanie palet w magazynie wysokiego składowania i prawidłowe nadawanie alokacji Wystawianie dokumentów magazynowych Wymagania: Wykształcenie średnie (preferowane techniczne) Około 3 lata doświadczenia w pracy na magazynie (w tym wysokiego składowania) Uprawnienia UDT Umiejętność korzystania z systemów ERP Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Oferujemy: Pracę w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym i centrum badawczo-rozwojowym w Trójmieście Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku Możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko Lidera Magazynu Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wyjazdów do siedziby firmy w Szwecji w celach szkoleniowych Oferta dotyczy pracy stałej.

Detale ogłoszenia: Starszy Magazynier
Sprzedawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk